Teklifler listesi
24
24
24
330 000 €
(4 074 € / m²)
Satış
3
1
81 m²
Rua Professor Celestino da Costa, Lisboa
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
81 m²
banyolar
Çevir İngilizce
T1+1 totalmente remodelado, com vista deslumbrante para o rio
***visita virtual neste anúncio***
O apartamento tem 66,5 m2 de área bruta privativa, ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Teras
Görüş
Doğal ışık
Açık yaşam alanı
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
C - Ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
487günler
Güncellendi:
487günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua Professor Celestino da Costa, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.