Teklifler listesi
30
30
30
649 000 €
(6 760 € / m²)
Satış
5
1
96 m²
Rua Maria Pia, Lisboa
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
5
düz
96 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Descubra seu Refúgio Urbano em Campo de Ourique: Lindo apartamento T2 + 1 no centro de Campo de Ourique, com pátio privativo
Experimente o charme ún...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Yeniden yapılandırmadan sonra
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
C - Ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
485günler
Güncellendi:
485günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua Maria Pia, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.