SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
960 000 €
(7 164 € / m²)
Satış
3
1
134 m²
Rua de São Francisco de Borja, Lisboa

yatak odası3
düz134 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Brand new duplex flat with 2 bedrooms en suite and a good sized balcony in the living room, in a new development located in the heart of Estrela, Lisb...

Diğer
Teklifin yaşı: 494günler
Güncellendi: 494günler

Yerellikler

Rua de São Francisco de Borja, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BARNES Portugal

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar