SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
620 000 €
(7 381 € / m²)
Satış
2
1
84 m²
Rua Pinheiro Furtado, Lisboa

yatak odası2
düz84 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Two Bedroom Apartment with an amazing terrace, located in the heart of Lisbon in an extremely busy area, with a superb view over the city of Lisbon (S...

Diğer
Teklifin yaşı: 495günler
Güncellendi: 495günler

Yerellikler

Rua Pinheiro Furtado, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Nações

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar