Teklifler listesi
28
28
28
468 000 €
(4 776 € / m²)
Satış
5
2+
98 m²
Escadinhas do Bairro América, Lisboa
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
5
düz
98 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
5-bedroom property with 107.5 m² GLA, located in the Santa Apolónia area, in the parish of São Vicente.
In addition to the 5 bedrooms (all with windo...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Doğal ışık
Modern tarz
Yeniden yapılandırmadan sonra
Döşenmiş
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
496günler
Güncellendi:
495günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Escadinhas do Bairro América, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
CENTURY 21 Salt Bay
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
CENTURY 21 Salt Bay