Teklifler listesi
11
11
11
399 900 €
(5 554 € / m²)
Satış
5
1
72 m²
Avenida Lusíada, Lisboa
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
5
düz
72 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Apartamento Exclusivo em Laranjeiras: T2+2 em Processo de Remodelação Total com Home Staging Incluído!
Seja bem-vindo ao seu novo lar! Este magnífic...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Açık yaşam alanı
Mutfak aletleri
Ahşap kirişler
Yeniden yapılandırmadan sonra
Doğal ışık
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
E - Ekonomik Olmayan
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
493günler
Güncellendi:
492günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Avenida Lusíada, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.