SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
740 000 €
(7 184 € / m²)
Satış
Atipik
2+
103 m²
Rua Snu Abecassis, Lisboa

yatak odasıatypical
düz103 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento T3 / Condomínio Jardins Altear / A estrearApresento-lhe este moderno apartamento T3, a estrear, inserido no prestigiado condomínio Jardins...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıGörüşGüvenlikAhşap zeminDoğal ışıkModern tarzYeniden yapılandırmadan sonra

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Snu Abecassis, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

RE/MAX Prestige

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar