SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
650 000 €
(7 303 € / m²)
Satış
Atipik
1
89 m²
Rua Jacinta Marto, Lisboa

yatak odasıatypical
düz89 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

2 bedroom apartment in Praça do Chile, with a 12m2 balcony, in the final stages of finishing, and a garage with a parking space and pre-installation o...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rua Jacinta Marto, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

KW Alfa Campo Pequeno

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar