SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
500 000 €
(9 259 € / m²)
Satış
1
2+
54 m²
Rua Eduardo Coelho, Lisboa

yatak odası1
düz54 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

In the heart of Princípe Real lies this charming one-bedroom apartment with a fantastic natural light. En-suite bedroom with walk-in closet. Air condi...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Eduardo Coelho, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Remax Valor

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar