SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
776 000 €
(4 565 € / m²)
Satış
Atipik
1
170 m²
Rua da Bombarda, Lisboa

yatak odasıatypical
düz170 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

We present this spacious 4-bedroom apartment with a total area of 170 sqm, located on the 3rd floor of a building in Arroios, one of Lisbon’s most cen...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua da Bombarda, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

KW Select

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar