SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
830 000 €
(11 067 € / m²)
Satış
2
1
75 m²
Rua Garrett, Lisboa

yatak odası2
düz75 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

2 Bedroom flat with 75sqm, inserted in a new residential development that redefines the excellence of living in the heart of Chiado, in Lisbon. A plac...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rua Garrett, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Castelhana

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar