SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
499 900 €
(9 089 € / m²)
Satış
4
1
55 m²
Rua Angelina Vidal, Lisboa

yatak odası4
düz55 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

3-Zimmer-Wohnung in LissabonBeschreibung:Wir präsentieren diese 80 m² große Immobilie, die einer umfassenden und strukturellen Sanierung einschließlic...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Rua Angelina Vidal, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

H Consulting

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar