SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
419 000 €
(5 901 € / m²)
Satış
2
1
71 m²
Rua do Lumiar, Lisboa

yatak odası2
düz71 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

We are pleased to present this excellent two-bedroom flat with a balcony and garage, situated on the quiet Rua da Castiça, close to Paço do Lumiar, an...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Rua do Lumiar, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Realty Art M&J

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar