SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
795 000 €
(5 846 € / m²)
Satış
3
2+
136 m²
Rua do Conde de Redondo, Lisboa

yatak odası3
düz136 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Unique 3-bedroom flat, fully refurbished in 2025, located on Rua Conde de Redondo, Lisbon. Discover this elegant three-bedroom flat, with one suite, ...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua do Conde de Redondo, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Remax Valor II

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar