SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
555 000 €
(8 409 € / m²)
Satış
2
1
66 m²
Rua da Quintinha, Lisboa

yatak odası2
düz66 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

We are pleased to present this elegant two-bedroom apartment with a terrace, fully renovated and in excellent condition, located on the 2nd floor of a...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Rua da Quintinha, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Nações

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar