Teklifler listesi
36
36
36
650 000 €
(3 757 € / m²)
Satış
4
2+
173 m²
Rua Sarmento de Beires, Lisboa
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
4
düz
173 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
3-Bedroom Apartment with Views of the Tagus River and Lisbon | Areeiro
A rare opportunity: this apartment is located on the 11th floor of a solid bui...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Görüş
Zemin
Doğal ışık
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
14günler
Güncellendi:
14günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua Sarmento de Beires, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.