SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 390 000 €
(9 720 € / m²)
Satış
4
1
143 m²
Rua Francisco Metrass, Lisboa

yatak odası4
düz143 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

In the heart of Campo de Ourique, one of Lisbon's most desirable neighborhoods, you'll find this magnificent two-bedroom apartment in a private condom...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasZeminAçık yaşam alanıAyrı tuvaletYüksek tavanlarYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 15günler

Yerellikler

Rua Francisco Metrass, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

eXp Portugal

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar