SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 100 000 €
(6 509 € / m²)
Satış
3
2+
169 m²
Rua Carlos George, Lisboa

yatak odası3
düz169 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

3 Bedroom duplex apartment with private area of 169 sq m balcony of 20 sq m and 2 parking spaces, inserted in new development in Lisbon. The new O'Li...

Diğer
Teklifin yaşı: 28günler
Güncellendi: 28günler

Yerellikler

Rua Carlos George, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Castelhana

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar