Teklifler listesi
15
15
15
379 900 €
(9 498 € / m²)
Satış
2
1
40 m²
Campo de Santa Clara, Lisboa
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
40 m²
banyolar
Die Wohnung verfügt über:
- Wohnzimmer und Küche mit 15 m² und offenem Balkon mit Blick auf den Fluss: Die Küche verfügt über weiße Möbel, Fliesen an...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
36günler
Güncellendi:
36günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Campo de Santa Clara, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.