SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
688 000 €
(15 636 € / m²)
Satış
Atipik
1
44 m²
Rua de Santo António dos Capuchos, Lisboa

yatak odasıatypical
düz44 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Charming one-bedroom apartment located in the Arco 1870 - Boutique Apartments development.
The layout of this property is as follows: upon entering o...

Diğer
Teklifin yaşı: 39günler
Güncellendi: 39günler

Yerellikler

Rua de Santo António dos Capuchos, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Infante & Riu - Portugal Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar