SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
728 000 €
(7 354 € / m²)
Satış
Atipik
2+
99 m²
Avenida Santos Dumont, Lisboa

yatak odasıatypical
düz99 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

No prestigiado Edifício Santos Dumont 69, descubra este elegante apartamento duplex com 99m2 área bruta, no piso 3.O imóvel oferece:- Quarto em suíte,...

Diğer
Teklifin yaşı: 46günler
Güncellendi: 25günler

Yerellikler

Avenida Santos Dumont, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Era Praça de Espanha

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar