SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
340 000 €
(4 722 € / m²)
Satış
4
1
72 m²
Rua Almada Negreiros, Lisboa

yatak odası4
düz72 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Four bedroom apartment in Olivais. The location is very good, close to Parque das Nações, metro and other transport. Commerce, Services, Schools and L...

Diğer
Teklifin yaşı: 70günler
Güncellendi: 35günler

Yerellikler

Rua Almada Negreiros, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Predimed

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar