SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 975 000 €
(7 685 € / m²)
Satış
5
2+
257 m²
Rua Dom Jorge da Costa, Lisboa

yatak odası5
düz257 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Identificação do imóvel: ZMPT561578

Four-bedroom apartment in a luxury development in Belém, with splendid views over the city, the Tagus River and t...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşMutfak aletleriAyrı tuvaletYüksek tavanlarAhşap zeminDoğal ışıkDöşenmişAçık yaşam alanıAyrı mutfakBanyoDuş kabiniGüvenlikAhşap kirişlerYeniden yapılandırmadan sonra

Diğer
Teklifin yaşı: 71günler
Güncellendi: 71günler

Yerellikler

Rua Dom Jorge da Costa, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZOME Lisboa Time Oriente

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar