SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 470 000 €
(5 880 € / m²)
Satış
5
2+
250 m²
Rua Arnaldo Ferreira, Lisboa

yatak odası5
düz250 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

VISITAS SUSPENSAS - Fantástico T4+1 na 1ª linha do prestigiado Condomínio fechado do Parque das Conchas.
Apartamento com 253m2 de área bruta privativa...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşZeminAçık yaşam alanıAyrı mutfakDuş kabiniAyrı tuvaletKoridorMutfak aletleriAhşap zeminYüksek tavanlarYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkModern tarzEvcil hayvanlar için uygundurDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 73günler
Güncellendi: 50günler

Yerellikler

Rua Arnaldo Ferreira, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Alismédia

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar