SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 575 000 €
(9 545 € / m²)
Satış
4
2+
165 m²
Rua de Sant'Ana à Lapa, Lisboa

yatak odası4
düz165 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Inserido no primeiro piso de um edifício do século XIX cuidadosamente reabilitado, este apartamento com 166 m² (1,787 sq ft) oferece uma vivência dist...

Diğer
Teklifin yaşı: 77günler
Güncellendi: 31günler

Yerellikler

Rua de Sant'Ana à Lapa, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Corcoran Atlantic (EVERTSONE, S.A. – AMI 260505)

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar