SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 420 000 €
(12 348 € / m²)
Satış
Atipik
2+
115 m²
Rua Tenente Espanca, Lisboa

yatak odasıatypical
düz115 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Luxury 2-bedroom duplex with terrace located in the Tenente Espanca 34 development, in the heart of Lisbon, near Gulbenkian Foundation.

Diğer
Teklifin yaşı: 82günler
Güncellendi: 54günler

Yerellikler

Rua Tenente Espanca, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Infante & Riu - Portugal Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar