SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Diğer; ahşap zemin, doğal ışık
960 000 €
(9 231 € / m²)
Satış
Atipik
2+
104 m²
Rua Palmira, Lisboa

yatak odasıatypical
düz104 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Spacious 3-bedroom duplex apartment, with 122 sqm, located in the Palmira 28 project, in Lisbon.
This apartment, located on the 4th and 5th floors, is...

Diğer
Teklifin yaşı: 78günler
Güncellendi: 49günler

Yerellikler

Rua Palmira, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Infante & Riu - Portugal Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar