SUPA24
Oturma odası
Oturma odası; doğal ışık, modern stil, ahşap zemin
Oturma odası
550 000 €
(8 462 € / m²)
Satış
Atipik
1
65 m²
Calçada da Quintinha, Lisboa

yatak odasıatypical
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Spacious one-bedroom apartment with 77 sqm, located in the Campolide Residences development in Lisbon.
This apartment has an entrance hall, an 8 sqm k...

Diğer
Teklifin yaşı: 72günler
Güncellendi: 44günler

Yerellikler

Calçada da Quintinha, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Infante & Riu - Portugal Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar