Teklifler listesi
57
57
57
710 000 €
(5 820 € / m²)
Satış
3
2+
122 m²
Rua Doutor António Martins, Lisboa
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
122 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Apartment, 3 bedrooms, with 123 m², located in Sete Rios, one of the most central and sought-after areas of Lisbon.
The location is one of its main ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Doğal ışık
Güvenlik
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
93günler
Güncellendi:
36günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua Doutor António Martins, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
CENTURY 21 Villa
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
CENTURY 21 Villa