SUPA24
Oturma odası
Oturma odası; doğal ışık, modern stil, ahşap zemin
Oturma odası; ahşap zemin, doğal ışık
1 734 000 €
(8 028 € / m²)
Satış
Atipik
2+
216 m²
Rua Bartolomeu Dias, Lisboa

yatak odasıatypical
düz216 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Brand-new 4-bedroom apartment with 213 sqm of gross private area, balconies, river views and three parking spaces, located in one of the most privileg...

Diğer
Teklifin yaşı: 113günler
Güncellendi: 65günler

Yerellikler

Rua Bartolomeu Dias, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dils Portugal

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar