Teklifler listesi
29
29
29
429 900 €
(6 934 € / m²)
Satış
3
2+
62 m²
Rua Doutor João de Barros, Lisboa
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
62 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Apartamento T2 Completamente Remodelado na Rua Dr. João de Barros em Benfica, Lisboa com Excelente Exposição Solar e Localização Privilegiada
Localiz...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Kaldırmak
Yüzme havuzu
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
E - Ekonomik Olmayan
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
119günler
Güncellendi:
17günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua Doutor João de Barros, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.