SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 595 000 €
(8 961 € / m²)
Satış
5
2+
178 m²
Avenida de Berna, Lisboa

yatak odası5
düz178 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This is, without a doubt, one of the apartments with the best price-quality ratio in Avenidas Novas.

The property underwent a full renovation in 2014...

Diğer
Teklifin yaşı: 117günler
Güncellendi: 29günler

Yerellikler

Avenida de Berna, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Nações VIII

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar