Teklifler listesi
28
28
28
435 000 €
(6 214 € / m²)
Satış
Atipik
2+
70 m²
Rua Guilherme Braga, Lisboa
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
70 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Willkommen in Ihrem neuen Zuhause im historischen Herzen von Alfama!
Diese charmante T1-Duplexwohnung ist die perfekte Gelegenheit für alle, die ein ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Klima
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Görüş
Doğal ışık
Döşenmiş
Yeniden yapılandırmadan sonra
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
162günler
Güncellendi:
11günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua Guilherme Braga, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.