SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
886 000 €
(8 358 € / m²)
Satış
2
2+
106 m²
Rua Fernando Palha, Lisboa

yatak odası2
düz106 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

2 Bedroom flat with 106sqm, outdoor area of 11sqm inserted in a new development to be born in one of the fastest growing areas of the city, more preci...

Diğer
Teklifin yaşı: 182günler
Güncellendi: 48günler

Yerellikler

Rua Fernando Palha, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Castelhana

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar