SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
790 000 €
(8 977 € / m²)
Satış
2
2+
88 m²
Rua dos Marcos, Lisboa

yatak odası2
düz88 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Exclusive and excellent 2 bedroom apartment with stunning views over the Tagus River and Parque das Nações, in Lisbon. All photos of the views were ta...

Diğer
Teklifin yaşı: 176günler
Güncellendi: 65günler

Yerellikler

Rua dos Marcos, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Predimed

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar