SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
499 900 €
(6 409 € / m²)
Satış
3
2+
78 m²
Rua Angelina Vidal, Lisboa

yatak odası3
düz78 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

3 bedroom apartment in R. Angelina Vidal, completely renovated, in an area in full expansion. Near commerce, services and public transport. Kitchen wi...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Yeniden yapılandırmadan sonraMutfak aletleriÇamaşır makinesiAyrı tuvaletKoridor

Diğer
Teklifin yaşı: 177günler
Güncellendi: 31günler

Yerellikler

Rua Angelina Vidal, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Predimed

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar