SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
410 000 €
(10 250 € / m²)
Satış
Atipik
1
40 m²
Calçada da Quintinha, Lisboa

yatak odasıatypical
düz40 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Vila Maia presents a one-bedroom apartment with a mezzanine floor that combines Lisbon charm with contemporary living, with a smart layout that maximi...

Diğer
Teklifin yaşı: 211günler
Güncellendi: 115günler

Yerellikler

Calçada da Quintinha, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

KW Select

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar