SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
590 000 €
(6 277 € / m²)
Satış
2
2+
94 m²
Rua Cidade de Cardiff, Lisboa

yatak odası2
düz94 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Welcome to this stunning 2-bedroom, 3-bathroom renovated apartment located in the vibrant city of Lisbon. With a spacious house area of 94 square mete...

Diğer
Teklifin yaşı: 217günler
Güncellendi: 48günler

Yerellikler

Rua Cidade de Cardiff, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Coldwell Banker Luxus Cascais

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar