SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
568 000 €
(7 190 € / m²)
Satış
3
2+
79 m²
Rua do Grémio Lusitano, Lisboa

yatak odası3
düz79 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Elegant 2-bedroom apartment with 80 m² of interior space and a charming 4.5 m² balcony, set within a beautifully restored building in the heart of Lis...

Diğer
Teklifin yaşı: 233günler
Güncellendi: 79günler

Yerellikler

Rua do Grémio Lusitano, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Agency | Portugal

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar