Teklifler listesi
16
16
16
399 000 €
(5 700 € / m²)
Satış
3
2+
70 m²
Travessa da Água-da-Flor, Lisboa
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
70 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Identificação do imóvel: ZMPT577374
90m² two-bedroom flat on the third floor of an old building (no lift), this property offers a unique combination ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
B - Çok ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
340günler
Güncellendi:
2günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Travessa da Água-da-Flor, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.