Teklifler listesi
17
17
17
675 000 €
(7 181 € / m²)
Satış
2
2+
94 m²
Rua da Caridade, Lisboa
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
94 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
2 Bedrooms Flat with Balconies, it has a excellent finishes, and comprises a Living room and a fully equipped open-space Kitchen.
Caridade 30 is loca...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
C - Ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
409günler
Güncellendi:
95günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua da Caridade, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.