SUPA24
1 247 000 €
(9 742 € / m²)
Satış
3
2+
128 m²
Rua 3, Lisboa

yatak odası3
düz128 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Spacious 3 bedroom flat with balcony, storage room and 2 parking spaces. With a gross construction area of 171.70sqm, this flat has an entrance hall, ...

Diğer
Teklifin yaşı: 431günler
Güncellendi: 241günler

Yerellikler

Rua 3, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Living on the Côte d'Azur

Ab Kuijer

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar