Teklifler listesi
23
23
23
450 000 €
(6 000 € / m²)
Satış
1
1
75 m²
Travessa das Fontainhas, Lagos
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
1
düz
75 m²
banyolar
Çevir İngilizce
2 ROOMS APT. AT THE FAMOUS PRAIA DA LUZ
Apartment in a high ground floor and impeccable condition. Presents a double bedroom with high wardrobe and b...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
234günler
Güncellendi:
70günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Travessa das Fontainhas, Lagos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
CENTURY 21 Universe
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
CENTURY 21 Universe