SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
140 000 €
(7 368 € / m²)
Satış
1
1
19 m²
Rua dos Pescadores, Lagoa

yatak odası1
düz19 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Eingebettet in die malerische Stadt Lagoa bietet dieses atemberaubende Apartment mit einem Schlafzimmer eine perfekte Mischung aus modernen Annehmlich...

Diğer
Teklifin yaşı: 495günler
Güncellendi: 495günler

Yerellikler

Rua dos Pescadores, Lagoa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

skandiamaklarna

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar