SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 350 000 €
(9 854 € / m²)
Satış
3
2+
137 m²
Rua de Vale do Milho, Lagoa

yatak odası3
düz137 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

3 Bedroom flat with 136sqm, a terrace of 72sqm and rooftop of 119sqm, inserted in a luxurious resort located near the beach and close to golf courses ...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rua de Vale do Milho, Lagoa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Castelhana

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar