SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
890 000 €
(10 854 € / m²)
Satış
Atipik
2+
82 m²
Rua de Vale do Milho, Lagoa

yatak odasıatypical
düz82 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

2-Bedroom apartment with 82,05 sqm and a 22,90 sqm terrace of inserted in a luxurious resort located near the beach and close to golf courses in the c...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rua de Vale do Milho, Lagoa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dils Portugal

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar