SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
310 000 €
(3 196 € / m²)
Satış
2
2+
97 m²
Rua Professor Oliveira, Ílhavo

yatak odası2
düz97 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

The 2-bedroom apartment features a security entrance door, plasterboard ceilings, and vinyl wood-effect floating floors. The LED lighting is recessed ...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GüvenlikAçık yaşam alanıDoğal ışıkMutfak aletleriKoridor

Diğer
Teklifin yaşı: 185günler
Güncellendi: 39günler

Yerellikler

Rua Professor Oliveira, Ílhavo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Predimed

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar