SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
310 000 €
(3 163 € / m²)
Satış
Atipik
2+
98 m²
Rua da Moura, Guimarães

yatak odasıatypical
düz98 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excellent opportunity to acquire a modern 3 bedroom flat, currently in the initial stages of construction, inserted in a contemporary building with el...

Diğer
Teklifin yaşı: 73günler
Güncellendi: 73günler

Yerellikler

Rua da Moura, Guimarães
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Viver nas Ondas - Mediação Imobiliária

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar