SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
243 000 €
(3 076 € / m²)
Satış
2
2+
79 m²
Rua do Monte da Giesta, Gondomar

yatak odası2
düz79 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento T2 duplex, com uma área total de 79 m2, situado em Rio Tinto, Gondomar. Inserido no 3º andar, este imóvel em bom estado de conservação, é...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua do Monte da Giesta, Gondomar
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Domus RS | Mediação Imobiliária

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar