SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
287 500 €
(4 291 € / m²)
Satış
2
2+
67 m²
Praceta das Cavadas, Gondomar

yatak odası2
düz67 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

2 Bedroom Apartment in Jardim das Cavadas - Rio Tinto2 Bedroom apartment in the gated community Jardim das Cavadas, in Rio Tinto, with large balconies...

Diğer
Teklifin yaşı: 43günler
Güncellendi: 31günler

Yerellikler

Praceta das Cavadas, Gondomar
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Predimed

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar